סקירה מעודכנת של מאמרים מהספרות המדעית העולמית בשיתוף עם החטיבה הישראלית של הארגון הבינלאומי למחקר דנטלי IADR
  
מבזקים חמים
24/10/2018

פי.סי.אס גלובל מסייעת לך להגדיל מחזורים ולצמצם סיכונים במסלול אחד!

חדש במסלול הצ'ק הבטוח למרפאות – פריסה ל-24 תשלומים במחיר פיקס! וללא קרדיט ללקוח.
חברת פי.סי.אס גלובל, המובילה את שיטת התשלום בהמחאות באמצעות שירות הדגל להבטחת פרעון המחאות, מזמינה גם אותך להצטרף לשירות הצ'ק הבטוח.
מסלול הצ'ק הבטוח למרפאות מאפשר לך לבצע בדיקת צ'ק מידית, באמצעות תוכנה או אפליקציה חדשנית, ולקבל תוצאה מידית. ככל שצ'ק נבדק ואושר על ידי המערכת, הצ'ק הזה הינו "צ'ק בטוח". אם במועד הפרעון הבנק יחזיר את הצ'ק, פי.סי.אס גלובל תזכה אותך במלוא סכום הצ'ק שחזר, בתוך 7 ימי עסקים.
שיטת התשלום בצ'קים במסלול הבטוח מאפשרת לעסקים בכלל ענפי המשק להרחיב את קהל היעד ולהגדיל מחזורים, באמצעות צ'קים, ללא סיכון לצ'ק חוזר. כלקוח חברה, המרפאה שלך תוכל לבדוק צ'קים של פציינטים, בכל סוגי הטיפולים (בדיקות, טיפולים, ניתוחים כירורגיים וטיפולים אסתטיים) בטווחים של מאות, אלפי ועשרות אלפי שקלים.
על מנת להגדיל את כוח הקנייה של המטופלים שלך ולאפשר להם לעמוד במסגרת הטיפול, מבלי לקחת הלוואות נושאות ריבית, פי.סי.אס גלובל תאפשר להם לפרוס את החוב לעד 24 תשלומים. לחילופין ניתן לשלם בעד ההליך הרפואי בצ'ק דחוי לעד 120 יום.
פי.סי.אס גלובל מעניקה לך גב כלכלי באמצעות מסלול הצ'ק הבטוח. הצטרפות לשירות מאפשרת הגלת מחזורים מידית תוך צמצום סיכונים והקלה משמעותית בתזרים.

לשיחה או תיאום פגישה עם נציג הסברה חייג/י 03-5257777
או פנה/פני אלינו דרך האתר שכתובתו www.pcsglobal.co.il